piątek, 11 grudnia 2015

Podsumowanie tygodnia

Nowości w sklepie
Dziś piątek, więc czas na podsumowanie. Na początek - nowości! Cały czas rozszerzamy asortyment o nowe produkty i marki. W tym tygodniu w dziale nowości pojawiły się produkty Daily Art, w tym mgiełki w szerokiej gamie kolorystycznej. Znajdziecie wśród nich matowe mgiełki vintage, błyszczące mgiełki perłowe oraz mgiełki kameleonowe o zmiennym połysku. 
 
 
Oprócz mgiełek pojawiły się także dobrze znane i przez wielu lubiane perełki w płynie, dwa rodzaje past strukturalnych: gładka i granulowana oraz farba z efektem szronu, idealna do prac o zimowej tematyce.
 

 

W sklepie możecie także kupić sznurki: dwukolorowe, bawełniane oraz naturalny, jutowy. Ozdobne sznurki przydatne są nie tylko przy zdobieniu kartek, ale też pakowaniu prezentów czy tworzeniu dekoracji do domu i na przyjęcia.

Kategoria NA ZAMÓWIENIE
W helloscrap.pl pojawiła się nowa kategoria Na Zamównie. Możecie tam znaleźć przede wszystkim droższe lub mniej popularne wykrojniki  oraz narzędzia. Z czasem lista produktów na zamówienie będzie się wydłużała.

Wyzwanie #1
Jeszcze przez 10 dni będzie trwało nasze pierwsze wyzwanie. Wszystkim, którzy już się zgłosili, bardzo dziękujemy za udział i czekamy na więcej. A już wkrótce ogłosimy nabór do naszego Design Teamu!

Miłego weekendu! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz